Gradsko- općinski Lidrano

Autor: Ana Bartolić, 25. 1. 2017.

Nakon prošlogodišnjeg domaćinskog, ne baš uspješnog sudjelovanja u službenom dijelu programa, ove godine naša škola pokazala se puno efektnijom i uspješnijom na gradsko-općinskoj smotri dječjeg stvaralaštva LIDRANO čiji je domaćin bila OŠ Nikole Hribara iz Velike Gorice. Predstavili smo se s četiri točke, dvije u kazivanju poezije i dvije u skupnom dramsko-scenskom izričaju. Tako su danas na pozornicu stupili slijedeći učenici: David i Natalie Božurić, Stjepan, Petra i Valentin Jankeš, Marko Malek, Dino Šandor, Petar i Patrik Šestak, Laura Krpečanec, Leon Bašić, Davor Belečić, Antonio Skrbin, Dario Jelekovac, Dario Gajdek, Andrej Piculek, Dorotea Kušević te Melita Mioković, a sve to popratila je fotografijama zadrugarka Lidija Muža. Gotovo najboljom i najkompaktnijom, po izlaganju stručnog povjerenstva na okruglom stolu, pokazala se skupna scenska igra „Ja sam zaljubljen“, autora prof. Marija Ožakovića koju su odigrali naši navedeni petaši i šestaši te je ista predložena za županijsku smotru. Spomenimo na kraju da su se za odlične nastupe naših učenika pobrinuli i njihovi voditelji učiteljica Jasminka Podlejan i učitelj Marijo Ožaković.

Fotografije pogledajte u našoj foto- galeriji.